Livrare· Termeni și condiții· Reclamații· Contact·
  • Laptop, ASUS GA503RM-HB152W - 1
  • Laptop, ASUS GA503RM-HB152W - 2
  • Laptop, ASUS GA503RM-HB152W - 3
  • ASUS
Laptop, ASUS GA503RM-HB152W
Preț
€2169 00 / 4242 20 BGN
cu TVA
* FURNIZOR EXTERN - (1 până la 3 zile)

Livrare gratuită

* - Produsul se află în depozitul importatorului oficial al mărcii pentru Bulgaria. Timpul de livrare este de obicei de 1 până la 3 zile lucrătoare. Este posibil ca în momentul finalizării comenzii produsul să fie deja epuizat. În cazul epuizării stocului vă vom contacta
+1 an: + 282€
+2 ani: + 391€
  • : 90NR0812-M009X0
  • : Laptopuri
  • : 2 ani
EVALUARE
EVALUAREA DUMNEAVOASTRĂ
Recenzii
Vă informăm că, în ciuda eforturilor noastre, nu putem garanta că informațiile și imaginile publicate nu conțin inexactități sau erori, care nu pot constitui temei juridic pentru pretenții.
  • Descriere
  • Detalii
  • Recenzii
  • Descriere IA
Vendor_url
https://www.asus.com/bg/
CPU model
AMD Ryzen 9 6900HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 4.9 GHz max boost)
Memory size
16 GB
Memory type
Total System Memory:8GB DDR5 on board + 8GB DDR5-4800 SO-DIMM
On board memory:8GB DDR5 on board
Memory Slot:1x SO-DIMM slot
DIMM Memory:8GB DDR5-4800 SO-DIMM
Memory Max. 40GB
Graphics
NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU 6GB GDDR6
SSD
1 TB
Disk specifications
SSD: PCIe 4.0 NVMe M.2
Screen size
15.60 ``
Screen type
4K UHD/IPS-level
Screen resolution
3840 x 2160
Interface
1x RJ45 LAN port
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery
1x card reader (microSD) (UHS-II)
1x HDMI 2.0b
1x 3.5mm Combo Audio Jack
LAN
10/100/1000/2500 Mbps
Wi-Fi
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth
Bluetooth 5.2 (*BT version may change with OS upgrades.)
Camera
720P HD IR Camera for Windows Hello
Expansion slots
1x DDR5 SO-DIMM slot
1x PCIe
OS
Windows 11 Home
Battery
90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Weight
1.90 kg
Dimensions
35.5 x 24.3 x 1.99 ~ 1.99 cm
Warranty
24 months hardware, 12 months battery
Date transmise de importatorul oficial pentru Bulgaria.
AtributValoare
Vendor_urlhttps://www.asus.com/bg/
Screen size15.60 ''
Screen size15.60 ``
Screen Resolution3840 X 2160
Screen type4K UHD/IPS-level
Memory size16 GB
OSWindows 11 Home
Wi-FiWi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2
BluetoothBluetooth 5.2 (*BT version may change with OS upgrades.)
Weight1.90 kg
Warranty24 months hardware, 12 months battery
Expansion Slots1x PCIe
Expansion Slots1x DDR5 SO-DIMM slot
CPU ModelAMD Ryzen 9 6900HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 4.9 GHz max boost)
GraphicsNVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU 6GB GDDR6
SSD1 TB
Disk SpecificationsSSD: PCIe 4.0 NVMe M.2
Camera720P HD IR Camera for Windows Hello
Battery90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Memory typeTotal System Memory:8GB DDR5 on board + 8GB DDR5-4800 SO-DIMM
Memory typeOn board memory:8GB DDR5 on board
Memory typeMemory Slot:1x SO-DIMM slot
Memory typeDIMM Memory:8GB DDR5-4800 SO-DIMM
Memory typeMemory Max. 40GB
Dimensions35.5 x 24.3 x 1.99 ~ 1.99 cm
Interface1x 3.5mm Combo Audio Jack
Interface2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
Interface1x HDMI 2.0b
Interface1x RJ45 LAN port
Interface2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery
Interface1x card reader (microSD) (UHS-II)
LAN10/100/1000/2500 Mbps
Greutate1.90kg
Date extrase automat de pe internet. Acuratețea nu este garantată. Pentru informații detaliate, vă rugăm să ne contactați sau să vizitați pagina producătorului.
AtributValoare
Screen Size (inch)15.6
Display Resolution2560x1440 (QHD)
ProcessorAMD Ryzen 7
RAM (GB)16
Storage Capacity (GB)1024
Storage TypeNVMe SSD
Operating SystemWindows 11 Home
Graphics CardNVIDIA GeForce RTX 3060
Refresh Rate (Hz)165
Display TypeIPS
TouchscreenNo
Weight (kg)2.0 kg
Battery Life (h)10
ColorGrey
Use CaseGaming
Wi-Fi StandardWi-Fi 6E
Backlit KeyboardYes
Greutate1.90kg
Atenție! Deoarece nu toți importatorii transmit corect datele despre produse, informațiile de mai jos au fost extrase cu ajutorul inteligenței artificiale din diverse surse de pe internet și nu sunt 100% corecte. Dacă aveți îndoieli, vă rugăm să ne contactați pentru a verifica exact caracteristicile dorite de dumneavoastră.

ASUS ROG Zephyrus GA503RM-HB152W – Ултимативен гейминг лаптоп

Изживейте най-високо ниво на гейминг производителност с ASUS ROG Zephyrus GA503RM-HB152W. Снабден с процесор AMD Ryzen 7 6800HS и графична карта NVIDIA GeForce RTX 3060, този лаптоп осигурява гладка игра и зашеметяващи визуални ефекти на 15.6-инчовия QHD дисплей с 165Hz опресняване.

Ключови Предимства

  • Високопроизводителен гейминг — AMD Ryzen 7 6800HS и RTX 3060 се справят с най-новите заглавия на високи настройки.
  • Потапящ дисплей — 15.6" QHD (2560x1440) 165Hz IPS панел за плавни и детайлни визуални ефекти.
  • Бързо съхранение и памет — 16GB DDR5 RAM и 1TB PCIe SSD осигуряват бързо зареждане.
  • Премиум изработка — Тънък, лек дизайн с подсветена клавиатура и дълъг живот на батерията.

Технически Спецификации

СпецификацияСтойност
Размер на екрана15.6 inch
Резолюция на дисплея2560x1440 (QHD)
ПроцесорAMD Ryzen 7
Оперативна памет16 GB
Капацитет за съхранение1024 GB
Тип на съхранениетоNVMe SSD
Операционна системаWindows 11 Home
Видео картаNVIDIA GeForce RTX 3060
Честота на опресняване165 Hz
Тип на дисплеяIPS
Сензорен екранНе
Тегло2.0 kg
Живот на батерията10 h
ЦвятСив
ПредназначениеГеймърски
Wi-Fi стандартWi-Fi 6E
Подсветена клавиатураДа

Какво има в кутията

  • Лаптоп ASUS ROG Zephyrus GA503RM-HB152W
  • Захранващ адаптер
  • Ръководство за потребителя
SKU: 90NR0812-M009X0 © 2026 Xtreme.bg
Epson
990 Pro

Abonați-vă la newsletterul nostru

Abonați-vă la newsletterul nostru online și aflați primii despre promoții și produse noi.